Aktuální počasí Stephansposching
Aktuální počasí přímo pro město Stephansposching. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 5. (02:00) do 1. 5. (08:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
