- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Stepanovo
Aktuální počasí Stepanovo
Aktuální počasí přímo pro město Stepanovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
