- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Stená
Aktuální počasí Stená
Aktuální počasí přímo pro město Stená. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (12:00) do 23. 5. (18:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
