Aktuální počasí Stege
Aktuální počasí přímo pro město Stege. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
