- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Stebayevo
Aktuální počasí Stebayevo
Aktuální počasí přímo pro město Stebayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
