- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Staryye Tuymazy
Aktuální počasí Staryye Tuymazy
Aktuální počasí přímo pro město Staryye Tuymazy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
