- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Starkoč
Aktuální počasí Starkoč
Aktuální počasí přímo pro město Starkoč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
