Aktuální počasí Stari Slankamen
Aktuální počasí přímo pro město Stari Slankamen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 27. 4. (00:00) do 28. 4. (00:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
