- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Stara Krasnoshora
Aktuální počasí Stara Krasnoshora
Aktuální počasí přímo pro město Stara Krasnoshora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
