- Počasí
- Polsko
- Lubušské vojvodství
- Stara Jabłona
Aktuální počasí Stara Jabłona
Aktuální počasí přímo pro město Stara Jabłona. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
