- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Stan-Bekhtemir
Aktuální počasí Stan-Bekhtemir
Aktuální počasí přímo pro město Stan-Bekhtemir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
