Aktuální počasí Stâlpu
Aktuální počasí přímo pro město Stâlpu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
