Aktuální počasí Stallavena-Lugo
Aktuální počasí přímo pro město Stallavena-Lugo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 20. 5. (14:00) do 20. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí od 20. 5. (14:00) do 20. 5. (20:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
