- Počasí
- Rusko
- Novgorod Oblast
- Stai
Aktuální počasí Stai
Aktuální počasí přímo pro město Stai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
