- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Sruby
Aktuální počasí Sruby
Aktuální počasí přímo pro město Sruby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
