- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Srubec
Aktuální počasí Srubec
Aktuální počasí přímo pro město Srubec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1034 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
