- Počasí
- Chorvatsko
- Zadarska
- Srb
Aktuální počasí Srb
Aktuální počasí přímo pro město Srb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (12:00) do 1. 4. (00:00)
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 10°C |
