- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Srah
Aktuální počasí Srah
Aktuální počasí přímo pro město Srah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
