- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Sprockhövel
Aktuální počasí Sprockhövel
Aktuální počasí přímo pro město Sprockhövel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
