- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Springs
Aktuální počasí Springs
Aktuální počasí přímo pro město Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 25. 5. (21:00)
Silný příboj
Platí do 24. 5. (21:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 14°C |
