- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Spring Hill
Aktuální počasí Spring Hill
Aktuální počasí přímo pro město Spring Hill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (19:00)
-1°C
pocitově -7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 4°C |
