- Počasí
- Spojené státy americké
- Alabama
- Spring Garden
Aktuální počasí Spring Garden
Aktuální počasí přímo pro město Spring Garden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
