- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Spornitz
Aktuální počasí Spornitz
Aktuální počasí přímo pro město Spornitz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
