Aktuální počasí Spodnji Kašelj
Aktuální počasí přímo pro město Spodnji Kašelj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 28. 4. (14:00) do 29. 4. (00:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
