- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Spīn Tak Tōrah
Aktuální počasí Spīn Tak Tōrah
Aktuální počasí přímo pro město Spīn Tak Tōrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
