- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Spēts
Aktuální počasí Spēts
Aktuální počasí přímo pro město Spēts. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
