- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Sperchógeia
Aktuální počasí Sperchógeia
Aktuální počasí přímo pro město Sperchógeia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (12:00) do 23. 5. (19:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
