- Počasí
- Kambodža
- Banteay Meanchey
- Spean
Aktuální počasí Spean
Aktuální počasí přímo pro město Spean. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
