- Počasí
- Bulharsko
- Kyustendil
- Spasanova Mahala
Aktuální počasí Spasanova Mahala
Aktuální počasí přímo pro město Spasanova Mahala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (01:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
