- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Karolína
- Spartanburg
Aktuální počasí Spartanburg
Aktuální počasí přímo pro město Spartanburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
