- Počasí
- Chorvatsko
- Virovitičk-Podravska
- Španat
Aktuální počasí Španat
Aktuální počasí přímo pro město Španat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
