Aktuální počasí Spa
Aktuální počasí přímo pro město Spa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
