- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Şowma‘eh
Aktuální počasí Şowma‘eh
Aktuální počasí přímo pro město Şowma‘eh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
