Aktuální počasí Soveria Mannelli
Aktuální počasí přímo pro město Soveria Mannelli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 21. 5. (02:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
