- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Soroki
Aktuální počasí Soroki
Aktuální počasí přímo pro město Soroki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
