- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Sorbets
Aktuální počasí Sorbets
Aktuální počasí přímo pro město Sorbets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
