- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Soranmal
Aktuální počasí Soranmal
Aktuální počasí přímo pro město Soranmal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
