- Počasí
- Itálie
- Autonomní provincie Bolzano
- Sorafurcia
Aktuální počasí Sorafurcia
Aktuální počasí přímo pro město Sorafurcia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
