- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Sŏpsae
Aktuální počasí Sŏpsae
Aktuální počasí přímo pro město Sŏpsae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
