- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Soppal-sŏm
Aktuální počasí Soppal-sŏm
Aktuální počasí přímo pro město Soppal-sŏm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 10°C |
