- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Sŏngp’o
Aktuální počasí Sŏngp’o
Aktuální počasí přímo pro město Sŏngp’o. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
