- Počasí
- Severní Korea
- P'yŏngan-bukto
- Sŏngnae
Aktuální počasí Sŏngnae
Aktuální počasí přímo pro město Sŏngnae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 9°C |
