- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Solyonoe Köli
Aktuální počasí Solyonoe Köli
Aktuální počasí přímo pro město Solyonoe Köli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
