- Počasí
- Ukrajina
- Transcarpathia
- Solotvyno
Aktuální počasí Solotvyno
Aktuální počasí přímo pro město Solotvyno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
