- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Solonka
Aktuální počasí Solonka
Aktuální počasí přímo pro město Solonka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 5°C |
