- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Solodkovskiy
Aktuální počasí Solodkovskiy
Aktuální počasí přímo pro město Solodkovskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
