- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Soleniki
Aktuální počasí Soleniki
Aktuální počasí přímo pro město Soleniki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
