- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Soldatikha
Aktuální počasí Soldatikha
Aktuální počasí přímo pro město Soldatikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
