- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Sokołowo
Aktuální počasí Sokołowo
Aktuální počasí přímo pro město Sokołowo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
