Aktuální počasí Sokol (Antýgl)
Aktuální počasí přímo pro město Sokol (Antýgl). Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
